KATALOG STRON INTERNETOWYCH ZASADY | DODAJ STRONĘ | REKLAMA | KONKURS | KONTAKT

    
producent opakowań

Podkategorie dostępne w tej kategorii :
akcesoria      grafika      gry komputerowe      kursy      naprawa komputerów      notebooki      odzyskiwanie danych      pamtopy      programowanie      programy      sprzęt     
Wyniki wyszukiwanie w katalogu stron: kategoria - Komputery-kursy ,
Wyniki od 1 do 5 z 20 wszystkich . DODAJ STRONĘ

 Kursy jezykowe on-line - Katalog Stron internetowych

1. Kursy jezykowe on-line
Kursy Językowe On-Line. Proponujemy naukę języka angielskiego on-line. Kurs ‘Matura Last Minute’, został przygotowany dla uczniów zdających maturę podstawową z języka angielskiego. Zawiera materiał leksykalny wraz z nagraniami, niezbędny w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.
http://marvel.biz.pl
  Kategoria strony: |   Komputery-kursy   |   Nauka i edukacja-języki obce   |   Nauka i edukacja-kursy i szkolenia  

 pomoc-komputerowa.info - pomoc komputerowa - Katalog Stron internetowych

2. pomoc-komputerowa.info - pomoc komputerowa
Serwis Komputerowy na terenie powiatu Rawickiego, Milickiego - Naprawa Komputerów, Odwirusowanie komputera, przywracanie utraconych danych, projektowanie szablonów aukcji, tworzenie stron Internetowych, dopasowywanie odpowiednich sterowników, doradztwo Informatyczne, Korepetycje z Informatyki, dojazd do klienta - konkurencyjne ceny, solidnie i uczciwie
http://www.pomoc-komputerowa.info
  Kategoria strony: |   Komputery-naprawa komputerów   |   Komputery-kursy   |   Komputery-odzyskiwanie danych  

 Garden-center (wykaz poleceń Html, Css) - Katalog Stron internetowych

3. Garden-center (wykaz poleceń Html, Css)
Strona zawiera zbiór poleceń języka Html i kaskadowych arkuszy Css, na stronie znajdziesz również zagadnienia tematyczne oraz szeroką bazę z linkami, każdy z nich może okazać się niezbędną pomocą dla przeciętnie rozwijającego się webmastera, dobry styl, porady oraz przykłady to największe atuty dla tego wykazu.
http://g-center.y0.pl
  Kategoria strony: |   Internet-tworzenie stron   |   Komputery-kursy  

 Edat.PL Systemy Zarządzania - Katalog Stron internetowych

4. Edat.PL Systemy Zarządzania
Firma EDAT.PL rozpoczęła swoją działalność na rynku w 2003 roku, jako firma z branży IT. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej podmiotów gospodarczych. Oferujemy: usługi informatyczne, wdrożenia systemów komputerowych, doradztwo informatyczne, audyt informatyczny, zarządzanie oprogramowaniem, sprzęt komputerowy, kasy fiskalne, systemy dozoru. Od początku działalności zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania do zarządzania firmą, jakim jest System Zarządzania SYMFONIA®. Na dowód naszego wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu otrzymaliśmy po uprzednim zdaniu egzaminów certyfikacyjnych tytuł Autoryzowanego Partnera SYMFONII®. Pod koniec ubiegłego roku podjęliśmy decyzję o utworzeniu Centrum Edukacyjnego SYMFONII® (CES®) w Kielcach. CES® prowadzone są w całym kraju przez Autoryzowanych Partnerów SYMFONII® oraz przez filie firmy Sage SYMFONIA Sp. z o.o. Nasze CES® jest jednym z kilkunastu takich placówek w Polsce. CES® powstają w ramach programu edukacyjnego producenta firmy Sage SYMFONIA Sp. z o.o. i mają na celu dostarczanie Użytkownikom Systemów SYMFONIA® wiedzy z obszarów funkcjonowania Systemów SYMFONIA® na najwyższym poziomie jakości. W ramach CES są prowadzone warsztaty szkoleniowe, szkolenia oraz seminaria i wykłady przez wysoko kwalifikowanych specjalistów - trenerów, posiadających licencję Autoryzowanych Trenerów Systemów SYMFONIA® wydanych przez Sage Symfonia Sp. z o.o. W ramach CES jest prowadzona współpraca z ekspertami zewnętrznymi z zakresu finansów, prawa, zarządzania kadrami. W ramach CES® prowadzony jest również Program Certyfikacji Użytkowników Systemu SYMFONIA® (PCUSS®) dający użytkownikom możliwość potwierdzenia swoich kwalifikacji w zakresie obsługi wybranych programów Systemów SYMFONIA®. System SYMFONIA® obsługuje kompleksowo następujące obszary działalności przedsiębiorstwa: finanse i księgowość, kadry i płace, magazyn, sprzedaż, zakupy, rozrachunki, ewidencję środków trwałych, różnego rodzaju analizy finansowe. Oprogramowanie oferowane przez naszą firmę przeznaczone jest zarówno do małych i średnich firm, jak również dla dużych przedsiębiorstw. SYMFONIA® bardzo często używana jest również, jako oprogramowanie księgowe w innych podmiotach gospodarczych takich jak urzędy, szkoły, fundacje i stowarzyszenia. Świadczymy bezpłatne prezentacje Klientom pragnącym zapoznać się z oprogramowanie przed jego zakupem, oferujemy również szkolenia indywidualne, grupowe oraz konsultacje z programów SYMFONIA®. Doradzamy w wyborze odpowiedniego oprogramowania do rodzaju prowadzonej działalności. Ponadto oferujemy naszym klientom możliwość pełnej informatyzacji ich przedsiębiorstw (komputery PC, notebooki, sieci komputerowy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, oprogramowanie, serwis sprzętu PC, opieka informatyczna).
http://www.edat.pl
  Kategoria strony: |   Komputery-sprzęt   |   Komputery-programowanie   |   Komputery-kursy  

 Perfect & Practical  - Katalog Stron internetowych

5. Perfect & Practical
Prawdopodobnie najlepsza szkoła językowa w Świdnicy. Skuteczne metody nauczania oraz lektorzy dobrani specjalnie do konkretnych grup docelowych to gwarancja osiagnięcia sukcesu w nauce. Najnowocześniejsze wyposażenie, własna biblioteka, czy darmowy dostęp do internetu to tylko niektóre elementy świadczące o tym, że u nas poczujesz się jak u siebie.
http://www.ppractical.pl
  Kategoria strony: |   Komputery-kursy   |   Biznes i finanse-szkolenia   |   Firmy wg branż-kursy i szkolenia  
Wyniki od 1 do 5 z 20 wszystkich. [1]  2   3   4 

NAJLEPSZA STRONA
  - Katalog Stron internetowych Gry dla dziewczyn

adres: www.gry-dla-dziewczyn.pl

  Rozrywka-gry online     Dla dzieci-gry  
Gry internetowe online nie tylko dla dziewczyn. Ponad 800 tytułów do wyboru ! Ubieranki, gry w gotowanie malowanie i ubieranie . Wszystkie podzielone na kategorie.
STATY
ilość wpisów : 17193
poczekalnia : 3262
odrzucone : 5681
Ostatnio dodane strony
Collecton.pl
Katalog SEO
Gadżety reklamowe Wrocław
Skype konwersacje
Wrocławska Komunikacja
E-booka napisać może każdy
Wszystko o zegarkach
eczytam
Lawenda
Instalacje elektryczne
POLECAMY
Ratujmy Bartka
GRY ONLINE
Jak parkujesz Perfect Parking
Kielce Kwadrat - Album o Kielcach
MEBLE KIELCE
Przegląd prasy
Biuro rachunkowe Kielce
Wirtualne Świętokrzyskie
. Kielce . Warszawa . Poznań . Wrocław . Częstochowa . Kraków . Gdańsk . Koszalin . Szczecin . Białystok . Konin . Włocławek . Piła . Słupsk . Bielsko Biała . Opole . Katowice . Suwałki . Elbląg . Toruń . Bydgoszcz .
  Przegląd prasy   Spis katalogów stron - Top Lista katalogów SEO - Ranking katalogów   Gry online  
Wszystkie zamieszczone na stronie znaki firmowe i oznaczenia są znakami towarowymi, do których prawa przysługują ich autorom.
Copyright © 1996 - 2007 Kielce :: kOmpuTery :: strony WWW
GRY dla dziewczyn    GRY INTERNETOWE    Gry ONLINE    Gierki Internetowe dla dziewczyn    GAMES FOR GIRLS    UBIERANKI